Sexy súpravy

V prípade, že nie ste nadšenci sexy kostýmov, skúste sexy sety, ktoré s síce na nich nehrajú ale aj tak poriadne dráždia. Nehanbite sa byť krásnou a zvodnou. Moderná sexy bielizeň sety sú vytvorené tak, že si ich môžu dovoliť všetky ženy v akomkoľvek veku s akoukoľvek postavou. Sexy súpravy sú vymyslené tak, že tam kde je to potreba, telo odhalí a inde naopak telo skryje a pekne vytvaruje. Šokujte svojich partnerov a dokážte aj sami sebe, že ste neodolateľnými

Můžete nám důvěřovat
8 x prodejna v ČR

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.