Podprsenky

Podprsenky tvoria základ snáď každého dámskeho šatníku. Oblečenie tohot typu spodnej bielizne patria k prvým ranným úkonom, ktorý deň čo deň bezmyšlienkovite robíme. Podprsenku potom nosíme celý deň a odkládame ju obvykle až večer pred spaním. Voľba tej správnej podprsenky je preto nesmierne dôležitá, pretože len s dobrou podprsenkou môžeme prežiť pekný a bezproblémový deň. Výber tej najlepšej podprsenky však nie je až tak o cene ako o jej kvalite a tu si vám dovoľujeme ponúknuť. Na našich webových stránkach nájdete len kvalitné značkové podprsenky za priateľné ceny. Vyberte si u nás tu správnu podprsenku, podľa svojho účelu (športovú podprsenku, podpresnku bez ramienok alebo bezšvovú podprsenku) a ďalej podľa správnej veľkosti obvodu, košíčku, strihu a štýlu podprsenky

  1. Titulní strana
  2. Podprsenky

Podprsenky

VýrobcaVelikostBarva
Počet na stránku
Můžete nám důvěřovat
8 x prodejna v ČR

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.