Darčekové šeky

Sme si vedomí toho, že vybrať niekomu darček nemusí byž vždy to najjednoduchšie. Na našich stránkach máte veľmi široký výber rozličného pekného tovaru a vy si môžete vybrať, problém môže tiež predstavovať neznalosť konfekčenej veľkosti alebo neodhadnutý štýl oblečenia. Nemusíte sa však ničoho báť, aj v týchto prípadoch tu máme pre vás riešenie. Darčekové šeky s luxusným designom určite potešia každého. Kúpte si u nás ľubovoľný počet šekov v nominálnej hodnote 500, 1000, 2000, 5000 korúnj a nechajte finálny výber na obdarovanom.

Můžete nám důvěřovat
8 x prodejna v ČR

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.