Lodičky

V prípade, že sa chcete cítiť skutočne krásna, choďte v lodičkách. Neexistuje totiž krajších žien, než tých, čo majú na nohách obuté lodičky. Je to zvláštne, že tieto topánky na podpätkoch majú takú moc premeniť ženu, ale je to naozaj tak. S obutím do lodičiek tu náhle pred vami stojí žena, krajšia, sebavedomejšia a rešpektovanejšia. Dovoľte si byť krásna a sebavedomá, a preto sa nevyhýbajte lodičkám. Aj medzi lodičkami máte možnosť nájsť si také, ktoré vám budú najbližšie. Na výber máte lodičky s vysokými podpätkami, ale aj nízkymi, lodičky na vysokej podrážke, stredné aj nízke, lodičky s klínkom, tenkým podpätkom aj mohutným podpätkom. Nájdite si svoje!


VýrobcaVelikostBarva
Počet na stránku
Můžete nám důvěřovat
8 x prodejna v ČR

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.