Sťahovacie nohavičky

Sťahovacie nohavičky nosí pravidelne viac než 60% žien na svete. Áno, toľko žien trápia partie ako je bruško, zadoček, boky a stehná. V ponuke na Amoresa.cz si môžete kúpiť tiež bezšvové sťahovacie nohavičky. S pomocou týchto sťahovacích nohavičiek dokážete svoju postavu nielen vytvarovať ale aj zmenšiť o niekoľko konfekčných čísel bez toho, aby o tom niekto mal nejaké poňatie. Vyberať si pritom môžete hneď z niekoľkých rôznych strihov, farieb a dezénu

Výrobcavelikost
Počet na stránku
Můžete nám důvěřovat
8 x prodejna v ČR

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.