Sexy kostýmy

Sexy kostýmy pre vaše intímne hrátky, dokáže premeniť aj úplne nenápadné dievča na peknú dračicu. Prekvapte svojho partnera a uistite ho, že ani po desiatich rokoch partnerstva to s vámi rozhodne nie je žiadna nuda. Sexy kostýmy sú jedinečným dôkazom toho, že aj dospelý má právo hrať sa. Amoresa.cz vám umožňuje vybrať si kostým podľa vašich predstáv, túžieb aj tajných prianí. Nájdete tu skutočne širokú ponuku tých najrozličnejších kostýmov, ktoré vám pomôžu príjemne okoreniť váš vzťah a je úplne jedno, ako dlho ten vzťah trvá

VýrobcaVelikostBarva
Počet na stránku
Můžete nám důvěřovat
8 x prodejna v ČR

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.