1. Titulní strana
 2. Doplnky
 3. afrodizika
 4. produkty pro ženy
 5. zvýšení libida, frigidita
 6. Lubrikačný gél LibidoUp Gél Innovative Formula 150ml - Lovely Lovers

Lubrikačný gél LibidoUp Gél Innovative Formula 150ml - Lovely Lovers

Sleva
17
%
Lubrikačný gél LibidoUp Gél Innovative Formula 150ml - Lovely Lovers
Vaše cena:
17.38 €
      
20.84 €
Počet:
Expedice:
Skladom
 
Poštovné
Dotaz na produkt
Viac informácií obratom - pokiaľ si prajete obdržať dalšie informácie, ktoré ste tu nenašli, uveďte svoj kontakt a my sa Vám ozveme.

Intímny lubrikant pre zvýšenie libida u žien, väčší zážitok a ľahšie dosiahnutie orgazmu. Exkluzívny lubrikačný gél.

OKAMŽITÉ ZVÝŠENIE LIBIDA ŽIEN, ĽAHŠIE DOSAŽENIE ORGAZMU

Intímny gél zosilňujúci vzrušenie a orgazmus žien. Je hodvábne hladký. Pretože je vyrobený na vodnej báze, nezanecháva škvrny. Zaručí optimálnu klzkosť a tým predchádza odreninám a podráždeniu. Vďaka obsahu aktívnych látok (oi. L-arginínu a ženšenu) stimuluje prekrvenie intímnych partií. Zvyšuje zážitok u žien aj mužov a ženám uľahčuje dosiahnutie orgazmu. Ideálne aj v prípade problému s nedostatočným zvlhčením intímnych miest. Veľmi príjemne delikátne vonia.

ČO MÔŽETE VĎAKA LIBIDOUP GÉL ZÍSKAŤ?

 • Intenzívnejšie vnímanie sexuálnych podnetov vďaka silnejšiemu prekrveniu intímnych partií
 • Silnejší orgazmus
 • Lepšie prirodzené zvlhčenie
 • Mnohonásobný orgazmus
 • Má príjemnú vôňu
 • Mierne zahrieva
 • Optimálne zvlhčuje intímne partie

PRE KOHO JE LIBIDOUP GÉL URČENÝ?

LibidoUP GEL je vytvorený pre všetky ženy. Môžeme však vymedziť 3 typy žien, ktoré budú s jeho účinkami najspokojnejšie:

 • ženy vyžadujúce väčšie vzrušenie (ktoré potrebujú silnú stimuláciu)
 • ženy majúce problém s dosiahnutím vrcholu (vďaka silnejšej stimulácii pošvy a klitorisu uľahčuje gél dosiahnutie orgazmu)
 • ženy oceňujúce väčšie zvlhčenie (ideálne sa hodí ako gél, ktorý zaistí optimálne zvlhčenie)

Dôležité je tiež spomenúť potešenie mužov, ktorí partnerkám poskytnú výnimočný zážitok. Preto je toto jeden z najčastejšie zakúpených výrobkov z celého radu Lovely Lovers.

Pokiaľ si vyberiete exkluzívnu sériu Lovely Lovers, máte istotu, že výrobok:

 • má unikátne a vyskúšané zloženie vypracované najlepšími technológmi
 • je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný
 • je účinný
 • vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice), ktorý zaručuje úplnú kontrolu nad kvalitou a pôvodom surovín
 • overený stovkami spokojných klientov

PREČO LIBIDOUP POMÁHA ŽENE DOSIAHNUŤ ORGAZMU?

Procesy vedúce k dosiahnutiu maximálneho sexuálneho vzrušenia a orgazmu sú u žien dosť zložité. Ovplyvňuje ich nálada, hormóny, obehový a nervový systém v intímnych partiách a neurotransmitery (oi. oxid dusnatý) pôsobiaci na určité štruktúry v mozgu. Preto sa na dosiahnutie optimálneho efektu v zložení LibidoUp nachádzajú 2 aktívne zložky v najväčšej dávke dostupné na trhu: L-arginín a ženšen.

AKO PÔSOBÍ L-ARGININ

Táto zložka obohatila receptúru LibidoUP, aby zvýšila sexuálny zážitok a spokojnosť zo silnejšieho a ľahšie dosiahnutého orgazmu žien. L-arginín je aminokyselina regulujúca krvný tlak. Vďaka svojim vlastnostiam stimuluje mikrocirkuláciu (zvyšuje prietok krvi v cievach v intímnych partiách) a pomáha pri efektívnom vstrebávaní živín. Preto zosilňuje účinok výťažku zo ženšenu. L-arginín zvyšuje produkciu a riadi syntézu oxidu dusnatého – neurotransmiteru kľúčového pre správnu fyziológiu orgazmu žien aj mužov. Správna syntéza NO zvyšuje citlivosť na sexuálnu stimuláciu. L-arginín, ako jedna z najdôležitejších aktívnych zložiek intímneho prípravku LibidoUP, výrazne zvyšuje kvalitu sexuálneho života žien.

AKO PÔSOBÍ VÝŤAŽOK ZO ŽENŠENU?

Výťažok zo ženšenu je štyrikrát silnejší ako jeho sušená podoba. Výťažok z koreňa ženšenu v prípade vonkajšieho použitia stimuluje tkanivovú regeneráciu a navracia pokožke fyziologickú rovnováhu. Navyše dodáva energiu a podporuje regeneračný proces. Odstraňuje únavu. Posilňuje.

GÉL NA BÁZE VODY

LibidoUP GEL je intímny prípravok vytvorený na vodnej báze, vďaka čomu je úplne bezpečný a nevyvoláva podráždenie. Navyše nezanecháva škvrny a môže byť použitý zároveň s prezervatívom a erotickými doplnkami.

AKO LIBIDOUP GÉL POUŽÍVAŤ

POKYNY NA POUŽITIE: Otočte pumpičku do pozície „OPEN”. Aplikujte zamýšľané množstvo gélu na intímne miesta. Môžete niekoľkokrát opakovať. Gél môže byť používaný s kondómom a erotickými pomôckami. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia. Nepoužívajte gél, ak ste na neho alergický.

Šikovná fľaštička s dávkovačom

Vďaka použitému veľmi kvalitnému dávkovaču je možné množstvo gélu presne odmeriavať. Pumpička má funkciu OPEN/CLOSE zabraňujúcu prípadnému vyliatiu obsahu. Fľaštička, v ktorej sa gél nachádza, je vyrobená z materiálu odolného proti mechanickému poškodeniu, vďaka čomu sa nemusíte báť, že sa pri páde rozbije.

LOVELY LOVERS – VÁŠNIVÁ LÁSKA…

Značka Lovely Lovers je výsledkom spolupráce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátne a účinné zloženie za prijateľnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných klientov, pre ktorých je dôležitá tá najvyššia kvalita intímneho života. Všetky produkty sú dermatologicky testované, vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín používateľom zaručujú najvyššiu kvalitu produktu a účinnosť potvrdenú testami a skúsenosťami spokojných klientov.

Záruka 24 měsíců

Značka:   Lovely Lovers
Kód:  P10422
Hlídač ceny

Hlídač ceny

Aktuálna cena produktu je 17.38 € s dph

   Oznámiť, až cena klesne pod      s dph
   Oznámiť každú zmenu ceny

Váš e-mail  

Můžete nám důvěřovat
8 x prodejna v ČR

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.