Pánske tangá

Pokiaľ ste dosiaľ nemali tú česť, je na čase, aby ste sa zoznámili s pánskymi tangami. Tangá totiž nie sú len pre ženy. V posledných rokoch tangá nosí čím ďalej tým viac mužov. V našej kategórii pánskych táng nájdete tangá na bežné každodenné nosenie aj pánske tangá pre zábavu. Tangá sú pohodlnou spodnou bielizňou, ktorá je vyrobená z príjemného materiálu. Vyberte si tangá, ktoré vám budú vyhovovať. V ponuke máme tangá rôznych farieb, veľkosti aj materiálov

Můžete nám důvěřovat
8 x prodejna v ČR

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.