Spodný diel plaviek

Len málo žien má dokonale symetrickú postavu, kde vrchná a spodná časť je v rovnakej konfekčenej veľkosti. Je preto vždy výhodné mať tú možnosť vytvoriť si dvojdielne plavky podľa svojich vlastných potrieb. Spodný diel si však môžete dokúpiť aj z iných dôvodov, napríklad keď vám spodný diel vypovie službu, ale vrchný diel je stále funkčný. Pádnym dôvodom pre nákup dvoch spodných dielov sú aj časté zdravotné problémy, ktoré ženy v spojení s mokrými plavkami trápia. Vyberte si u nás spodný diel plaviek podľa vašich potrieb a prianí. 

  1. Titulní strana
  2. Plavky
  3. tankini
  4. spodný diel plaviek

Spodný diel plaviek

VýrobcaVelikostBarva
Počet na stránku
Můžete nám důvěřovat
8 x prodejna v ČR

Amoresa.cz

 

Eshop amoresa.cz spadá pod eshop luxusnipradlo.cz a nabízí Vám pouze zboží skladem z našich 8 prodejen a velkého centrálního skladu.

Naše firma byla založena v roce 1993 a tak jsme již více jak 20 let pro Vás zárukou, že nám záleží na zákaznících. Náš hlavní sortiment je spodní prádlo mnoha světových, ale i českých značek. Dále plavky, pyžama, župany, stahovací prádlo a také erotické prádlo. Myslíme i na pánské spodní prádlo. Výběr značek zaujmou především Calvin Klein, Triumph, Felina, Anita, Obsessive, DKNY, Simone Perele a další značky.